9 bramek w piątkowy wieczór.

Juniorzy młodsi Pniówka Pawłowiceprzegrali na własnym boisku z drużynąIskry Pszczyna 4:5 (1:2). Do przerwy MKS zdobył dwie bramki. Jedną z nich strzelając z rzutu karnego po faulu Miłosza Losy. Drugą natomiast po długim zagraniu ze środka pola i wykończeniu akcji przez napastnika. Pniówek odpowiedział tylko trafieniem Jakuba Placka po skłądnej akcji całęgo zespołu. W końcówce bardzo groźnie z wolnego uderzał Jakub Kaj. Jego strzał wylądował jednak na poprzeczce. W drugiej połowie GKS zdołał wyrównać. Drugą swoją bramkę w spotkaniu zdobył Placek, a asystę zanotował Kaj. Iskra ponownie wyszłą na prowadzenie po strzale po wrzutce z rożnego. Do remisu doprowadził Wadas zdobywająć bramkę z rzutu wolnego. Tą samą bronią trzeci raz na prowadzenie wyszła Pszczyna. Piątą bramkę zdobyli po wrzutce z rzutu wolnego i wykończeniu akcji w polu karnym. Pniówek kontaktową bramkę zdobył za sprawą podamnia Wadasa i strzale Pustelnika. Jak się później okazało było to wszystko na co było stać Pawłowice. GKS przegrał swój drógi z czterech jak dotąd rozegranych meczów kontrolnych. W trakcie spotkania kontuzji nabawili się dwaj zawodnicy Pniówka - Tomasz Nogły i Bartosz Szymański. Tomkowi i Bartkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz do walki na boisku!

SKŁAD GKS: DAWID KAMIL (SZCZEPANOWSKI)- BAŃCZYK, BABISZ, LOSA, KAJ,- PLACEK, DAWID PATRYK, WADAS, PUSTELNIK,- SZYMAŃSKI (NOGŁY), SZADKOWSKI,