Pierwsze ligowe zwycięstwo.

Drużyna juniorów młodszych Pniówka Pawłowice pokonała w piątkowy wieczór, na własnym boisku Sokół Wola 5:1. Tym samym zdobyli oni pierwsze punkty w tym sezonie. Piłkarze z Pawłowic mecz rozopczeli od straty bramki. Rzut karny po kontrowersyjnym faulu wykorzystał Aleksander Stawowy. Jak się potewm okazało były to złe dobrago początki. Późnmiej strzelali już tylko zawodncy GKS-u. Drugiego hattricka w sezonie zdobył Przemysław Wadas,który nie myli się z 11 metrów. W dwóch spotkaniachligowych 5 karnych zamienił na 5 bramek. Swoje bramki zdobyli również Kacper Szadkowski oraz Sebastian Pustelnik. Spotkanie mogło zakończyć się wyższym zwycięstem Pniówka. Zabrakło jednak trochę szczęścia, gdy to strzały Jakuba Kaja oraz Dawida Antczaka trafiły w poprzeczkę bramki gości. Swoje dogodne sytuację zmarnowali także Adam Bańczyk oraz Sebastian Pustelnik. W jednej z akcji piłka mogła trafić do bramki Sokoła w sumie 3 razy kiedy to strzelał Szadkowski, jego strzał dobijał Pustelnik, a następnie jeszcze raz Szadkowski. Tym razem obronną ręką wyszedł jednka bramkarz gości. Ostatecznie po końcowym gwizdku arbitra Pniówek Pawłowice zasłużenie zwyciężył pierwszy mecz ligowy pod wodzą trenera Marcina Mazurka.

GKS "PNIÓWEK 74" PAWŁOWICE - SOKÓŁ WOLA 5:1 (2:1)

5' STAWOWY (0:1) (KAR.)

19' WADAS (1:1) (KAR.)

27' SZADKOWSKI (AS. PUSTELNIK) (2:1)