III Miejsce na Słowacji.

Drużyna juniorów młodszych GKS-u ,,Pniówek 74" Pawłowice zajęła trzecie miejsce w rozgrywanym na Słowacji turnieju futsalu. Pawłowiczanie rozegrali pięć męczy z czego dwa wygrali, jeden zremisowali, a dwa razy schodzili z placu gry pokonani.

Pniówek Pawłowice - Teplicka nad Vahom 2:2 (Wadas x2)

Pniówek Pawłowice - Gbel'any 2:0 (Podyma, Wadas)

Pniówek Pawłowice - Varin 6:1 (Losa x2, Nogły, Szurgot, Wadas, Goraus J,)

Pniówek Pawłowice - Turia 0:1

Pniówek Pawłowice - SK Bela 1:3 (Bańczyk)

Turniej był rozgrywany w mieście partnerskim Pawłowic (Teplicka nad Vahom). Miał być rozgrywany w zależności od pogody na boisku bądź hali sportowej. Aura nie dopisała i mecze rozgrywane były pod dachem. W pierwszym meczu Pniówek spotkał się z gospodarzem turnieju Teplicką nad Vahom. Rywalizacja była wyrównana lecz pierwsi na prowadzenie wyszli Pawłowiczanie po strzale Wadasa. Słowakom udało się wyrównać lecz chwile po ich bramce na prowadzenie GKS znów wyprowadził Wadas. Niesieni bardzo głośnym dopingiem gospodarze doprowadzili do remisu po mocnym strzale z daleka i błędzie Kamila Dawida. Z drugim przeciwnikiem Pniówek poradził sobie bez problemów. Wygrał spokojnie 2:0 po bramkach Tomasza Podymy i Przemysława Wadasa. Mecz numer trzy okazał się najłatwiejszy, choć początek tego spotkania nie zapowiadał takiego scenariusza. GKS przegrywał 0:1 lecz potem Miłosz Losa zdobył dwie Błyskawiczne bramki. To podniosło Pawłowiczan. Następnie piłka znalazła drogę do bramki po strzałach Nogłego, Szurgota, Wadasa i Jakuba Gorausa. Jak się potem okazało było to ostatnie zwycięstwo w tym turnieju. W kolejnym meczu Pawłowice spotkały się z drużyną Turia. Podczas gry przeważał Pniówek lecz po rzucie wolnym na prowadzenie wyszli Słowacy. Nie oddali go już do końca. GKS miał swoje okazje lecz był nieskuteczny. Ostatni mecz decydował o tym kto zajmie drugie miejsce w turnieju. Nasza drużyna uległa jednak zespołowi SK Bela 3:1. Honorową bramkę dobył Adam Bańczyk. Ostatecznie turniej wygrał zespół Varin, na drugim stopniu podium uplasował się SK Bela, a Pniówek zakończył rywalizację na Trzeciej lokacie. . Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kamil Dawid.

Na tym samym turnieju, dzień wcześniej grał rocznik 2002. Tam rywalizację zdominowali młodzi zawodnicy GKS-u, strzelając w całym turnieju 30 bramek a tracąc jedną w pięciu meczach! Wygrywali kolejno 11:0, 1:0, 5:1, 7:0 i 6:0. Najlepszym strzelcem został Piotr Szurgot.

Tak więc do Pawłowic ze Słowacji Pniówek przywiózł puchar za zdobycie pierwszego miejsca, puchar za zdobycie trzeciego miejsca, statuetkę dla najlepszego bramkarza oraz statuetkę dla króla strzelców.